Oto, jak to działa:

  1. Złóż potwierdzoną rezerwację za pośrednictwem jednego z oficjalnych kanałów rezerwacyjnych Hilton (dowolnej witryny Hilton, dowolnego centrum telefonicznego Hilton, aplikacji Hilton Honors, bezpośrednio w hotelu Hilton lub poprzez akredytowanego agenta podróży).

  2. Jeśli znajdziesz kwalifikującą się niższą cenę na to samo miejsce zakwaterowania w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji i jeśli zweryfikujemy Twoje zgłoszenie, uhonorujemy niższą cenę, a w dodatku zaoferujemy rabat na cenę pokoju w wysokości 25% na cały pobyt.

Oficjalne kanały rezerwacji Hilton

Należy dokonać potwierdzonej rezerwacji za pośrednictwem jednego z następujących oficjalnych kanałów rezerwacyjnych Hilton:

  • Dowolna oficjalna strona internetowa Hilton
  • Dowolne centrum telefoniczne Hilton
  • Aplikacja Hilton Honors
  • Bezpośrednio w hotelu Hilton
  • Poprzez akredytowaną agencję turystyczną* * Więcej informacji można znaleźć w sekcji „Dodatkowe informacje”
Kwalifikujące się niższe ceny

Kwalifikująca się niższa cena to niższa cena znaleziona za pośrednictwem kanału rezerwacyjnego nienależącego do firmy Hilton w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji, za to samo miejsce zakwaterowania, na które złożono rezerwację poprzez oficjalny kanał rezerwacyjny Hilton; cena ta musi być widoczna i dostępna dla wszystkich w momencie rezerwacji.

Niektóre typy cen nie podlegają Gwarancji najlepszych cen, jeśli występują różnice w miejscu zakwaterowania. Przykładowo ceny nie kwalifikują się, jeśli dotyczą innego typu pokoju lub innego hotelu lub pokoju z innym widokiem lub dysponującym innymi udogodnieniami (takimi jak darmowe śniadanie) lub nie dotyczą tych samych dat i tej samej długości pobytu lub obejmują inną liczbę gości lub wiążą się z innymi zasadami i warunkami rezerwacji (na przykład inne zasady dotyczące anulowania i zwrotów).

Niektóre typy cen nie podlegają Gwarancji najlepszych cen, jeśli cechują się innymi ograniczeniami lub restrykcjami dotyczącymi sposobu ich wyświetlania lub rezerwacji. Przykładowo ceny nie kwalifikują się, jeśli występują w witrynach, które nie ujawniają marki lub hotelu do momentu złożenia rezerwacji (takich jak Hotwire czy Priceline) lub w serwisach aukcyjnych lub jeśli stanowią część pakietu rezerwacyjnego lub dotyczą rezerwacji, które nie są natychmiast potwierdzane, lub nie są dostępne dla wszystkich (np. ceny dla członków, wynegocjowane ceny i ceny dla członków zespołu) lub wymagają logowania, numeru karty kredytowej lub kodu do ich wyświetlenia lub jeśli występują w witrynach, które nie umożliwiają złożenia rezerwacji lub dotyczą rezerwacji bez uprawnień do przeniesienia (np. w przypadku, gdy gość odsprzedaje potwierdzoną rezerwację) lub występują w witrynach lub aplikacjach dostępnych w nieobsługiwanym języku lub mają zastosowanie jedynie do części całego pobytu lub dotyczą rezerwacji dokonanych na 24 godz. przed standardowym czasem zameldowania hotelu w dniu przyjazdu.

Złóż wniosek

Należy złożyć formularz wniosku w ciągu 24 godz. od dokonania potwierdzonej rezerwacji oraz przynajmniej na 24 godz. przed standardowym czasem zameldowania hotelu w dniu przyjazdu. Imię i nazwisko na formularzu wniosku musi być zgodne z imieniem i nazwiskiem widniejącym na rezerwacji każdego pokoju. Można złożyć tylko jeden wniosek dla każde potwierdzonej rezerwacji. W ciągu 24 godz. od otrzymania wniosku otrzymasz wiadomość e-mail bądź telefon z potwierdzeniem.

Rozpatrywanie wniosku

Przeprowadzimy niezależną weryfikację wniosku w ciągu 24 godz. od przesłania wniosku ze wszystkimi wymaganymi informacjami. Te same miejsca zakwaterowania muszą być dostępne do rezerwacji w niższej kwalifikującej się cenie w walucie hotelu w czasie, gdy będziemy dokonywać weryfikacji wniosku. Porównanie cen zostanie dokonane bez uwzględnienia podatków, gratyfikacji, dopłat za obsługę, opłat za wcześniejszy wyjazd lub innych należności bądź dodatkowych opłat i nie będzie uwzględniało kursów wymiany.

Gwarancja najlepszych cen nie obowiązuje w przypadku wielodniowych pobytów, gdy łączna cena pokoju za pobyt jest taka sama lub większa niż łączna cena pokoju za pobyt zarezerwowany poprzez oficjalny kanał rezerwacyjny Hilton. Hilton może odrzucić wniosek, jeśli różnica między ceną pobytu zarezerwowanego poprzez oficjalny kanał rezerwacyjny Hilton a kwalifikującą się niższą ceną wynosi 1% lub mniej. Hilton może odrzucić wniosek, jeśli uważa, że celowo nadużywa się Gwarancji najlepszych cen lub manipuluje się nią w sposób niezgodny z jej przeznaczeniem.

Jeśli Hilton zweryfikuje wniosek

Jeśli potwierdzimy dostępność i zgodność kwalifikującej się niższej ceny, wyrównamy cenę do kwalifikującej się niższej ceny, a W DODATKU zaoferujemy rabat na cenę pokoju w wysokości 25% na cały pobyt. W takim przypadku Hilton dostosuje cenę potwierdzonej rezerwacji do kwalifikującej się najniższej potwierdzonej przez Hilton ceny, która może różnić się od ceny zgłoszonej w formularzu wniosku.

Zmiana ceny pokoju nie wchodzi w życie do momentu otrzymania potwierdzenia mailowego z nową ceną pokoju od działu obsługi gości grupy Hilton.

Gość, który złożył potwierdzoną rezerwację, będzie odpowiedzialny za wszelkie związanie z nią koszty, wydatki i opłaty (takie jak opłaty za anulowanie), niezależnie od tego, czy wniosek dotyczący Gwarancji najlepszych cen zostanie odrzucony.

Wniosek może ulec unieważnieniu, jeśli po jego złożeniu i zatwierdzeniu zostaną wprowadzone zmiany w rezerwacji.

Inne informacje

„Akredytowani agenci podróży” to pracownicy branży turystycznej akredytowani przez International Air Transport Association (Międzynarodowe Zrzeszenie Przewoźników Powietrznych), którzy dokonują rezerwacji przez kanał Hilton lub serwis Amadeus, Apollo/Galileo, Worldspan lub Sabre.

W przypadku, gdy w oficjalnym kanale rezerwacyjnym Hilton dostępne są różne ceny za to samo miejsce zakwaterowania, Gwarancja najlepszych cen będzie obowiązywała tylko, jeśli dokonano rezerwacji po najniższej dostępnej cenie.

Oferta nie obowiązuje w krajach, w których nie jest zgodna z prawem. Wszystkie hotele Hilton™ w Chinach są obecnie wyłączone z Gwarancji najlepszych cen. Hilton może zmienić lub wycofać Gwarancję najlepszych cen lub niniejsze warunki w dowolnym momencie według własnego uznania, z powiadomieniem lub bez powiadomienia.

Niniejsze warunki dotyczą wniosków złożonych w dniu 20 września 2016 r. lub później.

To proste, prawda? Rezerwowanie bezpośrednio u grupy Hilton jest szybkie, łatwe i gwarantuje najlepszą wartość, a nasi specjaliści ds. rezerwacji odpowiedzą na wszelkie pytania, 24 godziny na dobę.